Asfalt yol yapımı ve çevre düzenleme sektöründe, 1997 yılından beri hizmet vermekte olan Tarmac Asfalt Beton İnşaat Ltd. çağdaş, estetik çalışmaları yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemiş ve bu alanda yerini almıştır.

    Tarmac Asfalt İnşaat, teknik ekipman, malzeme ve bunlar üzerindeki bilgi birikimlerini birleştirerek, en güzelini sunmayı, işinde uzmanlaşmış kadrolarıyla taahhütlerini zamanında hatasız olarak yerine getirerek, sektörün güvenini kazanmayı başarmıştır.

    Konularında uzman personel kadromuz sürekli gelişen inşaat sektöründe tüm oluşumları yakından takip ederek müşterilerimize hızlı, ekonomik ve kalıcı çözümler sunmak için çalışmalarına devam ederken uygulamalarda gösterilen titizlik neticesinde üstlendiğimiz projelerde memnuniyet verici sonuçlar alınmaktadır.

Hakkımızda

Haberler
Misyonumuz

Tosun Şirketler Grubu; müşterilerinin ve içinde bulunduğu pazarın, bugünkü ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde karşılarken, proaktif düşünen bir işletme olarak, 2007'li yılların farklı hizmet ve ihtiyaçlarına göre yeniden iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerine yönelik yapılanmaktadır. Temel amacımız bugün olduğu gibi, yarında müşteri ve çalışanlarını mutlu kılmak, kurumsallaşmış aile şirketi olarak tüm hizmetlerimizde işimizin mükemmelliğini ve devamlılığını sürdürmek, üç kuşak ticaret ve eğitim olan geçmişimiz ile her zaman sektörde ayrıcalıklar yaratarak, ülkemizi ve ismimizi yurtiçi ve uluslararası arenada hakkıyla temsil etmektir.


Misyon & Vizyon
    Kalite Yönetim Sistemi; doğru organizasyon içinde doğru uygulandığı taktirde, verimi ve üretimi yükselten, işletmenin müşterilerini olduğu kadar, çalışanlarını da mutlu kılabilen en önemli olgudur. Bu nedenle doğru organizasyon içinde, durağan olmayan, yaşayan, gelişen ve kendi kendini yenileyen kalite ruhu oluşturmak öncelikli hedefimiz olacaktır.

    Kalite yönetim sistemi kurmanın ve devam ettirmenin, ancak eğitilmiş ve eğitilen insan gücü ve çağdaş donanımlarla mümkün olduğunun bilincinde olan Tosun Şirketler Grubu; çalışanlarının eğitimlerine özen göstererek gerekli teknolojik desteği ve uygun çalışma ortamını sağlayacaktır.


Vizyon

    Üretim ve hizmet alanındaki faaliyetleri ile yüksek verimi sağlayarak, müşterilerine üst kalitede hizmeti en uygun fiyatla sunmaktır. Kaliteli hizmet ve dürüstlük ilkesinden asla taviz vermeyecek, bu öğeleri Tosun Şirketler Grubunun değişmez prensipleri olarak daim kılacaktır.

    Hedefimiz çalışanlarımızın mutluluğunu, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini büyümemize destek alarak, birlikte çalışmaktan gurur duyacağınız bir kurum olmaktır.


   
Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Referanslarımız
Haberler
İletişim
Tosun Group
Foto Galeri
Designed & Powered By Ata Bilişim
Copyright © 2013 Tarmac Ltd.
27.04.2013

Geçitköy içme suyu projemiz devam etmektedir.


12.12.2012

Ercan yolu projemiz devam etmektedir.


18.12.2012

Group sayfamız güncellenmiştir.