Tarmac Asfalt İnşaat, teknik ekipman, malzeme ve bunlar üzerindeki bilgi birikimlerini birleştirerek, en güzelini sunmayı, işinde uzmanlaşmış kadrolarıyla taahhütlerini zamanında hatasız olarak yerine getirerek, sektörün güvenini kazanmayı başarmıştır. Konularında uzman personel kadromuz sürekli gelişen inşaat sektöründe tüm oluşumları yakından takip ederek müşterilerimize hızlı, ekonomik ve kalıcı çözümler sunmak için çalışmalarına devam ederken uygulamalarda gösterilen titizlik neticesinde üstlendiğimiz projelerde memnuniyet verici sonuçlar alınmaktadır.

Hizmetlerimiz

Vizyonumuz
    Üretim ve hizmet alanındaki faaliyetleri ile yüksek verimi sağlayarak, müşterilerine üst kalitede hizmeti en uygun fiyatla sunmaktır.
    Kaliteli hizmet ve dürüstlük ilkesinden asla taviz vermeyecek, bu öğeleri Tosun Şirketler Grubunun değişmez prensipleri olarak daim kılacaktır.

    Hedefimiz çalışanlarımızın mutluluğunu, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini büyümemize destek alarak, birlikte çalışmaktan gurur duyacağınız bir kurum olmaktır.

Haberler
Asfalt Uygulaması

    Alt yapı ve yol müteahhitliği, alışveriş merkezleri, askeri kuruluşler, endüstriyel tesisler, tenis kortları ve oyun sahaları, özel ve ticari açık-kapalı otoparklar, spor alanları, villa arazilerinin asfaltlanması, street print (desenli asfalt), street bobd (renklendirme), asfalt uygulamarı.


Parke Taş ve Bordür Uygulaması

    Parke taş, granit, andezit, karo, bordür, oluk, kayrak, bisküvi tuğla v.b. taş uygulamaları. Farklı şekil ve ebatlardaki, çeşitli renklerdeki geniş seçenek yelpazesine sahip olan beton ve doğal taş malzemelerinin uygulanması.
Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Referanslarımız
Haberler
İletişim
Tosun Group
Foto Galeri
Designed & Powered By Ata Bilişim
Copyright © 2013 Tarmac Ltd.
27.04.2013

Geçitköy içme suyu projemiz devam etmektedir.


12.12.2012

Ercan yolu projemiz devam etmektedir.


18.12.2012

Group sayfamız güncellenmiştir.