Tosun Şirketler Grubu; müşterilerinin ve içinde bulunduğu pazarın, bugünkü ihtiyaçlarını etkin ve verimli bir şekilde karşılarken, proaktif düşünen bir işletme olarak, 2007'li yılların farklı hizmet ve ihtiyaçlarına göre yeniden iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerine yönelik yapılanmaktadır. Temel amacımız bugün olduğu gibi, yarında müşteri ve çalışanlarını mutlu kılmak, kurumsallaşmış aile şirketi olarak tüm hizmetlerimizde işimizin mükemmelliğini ve devamlılığını sürdürmek, üç kuşak ticaret ve eğitim olan geçmişimiz ile her zaman sektörde ayrıcalıklar yaratarak, ülkemizi ve ismimizi yurtiçi ve uluslararası arenada hakkıyla temsil etmektir.

    Kalite Yönetim Sistemi; doğru organizasyon içinde doğru uygulandığı taktirde, verimi ve üretimi yükselten, işletmenin müşterilerini olduğu kadar, çalışanlarını da mutlu kılabilen en önemli olgudur. Bu nedenle doğru organizasyon içinde, durağan olmayan, yaşayan, gelişen ve kendi kendini yenileyen kalite ruhu oluşturmak öncelikli hedefimiz olacaktır.

    Kalite yönetim sistemi kurmanın ve devam ettirmenin, ancak eğitilmiş ve eğitilen insan gücü ve çağdaş donanımlarla mümkün olduğunun bilincinde olan Tosun Şirketler Grubu; çalışanlarının eğitimlerine özen göstererek gerekli teknolojik desteği ve uygun çalışma ortamını sağlayacaktır.

    Üretim ve hizmet alanındaki faaliyetleri ile yüksek verimi sağlayarak, müşterilerine üst kalitede hizmeti en uygun fiyatla sunmaktır. Kaliteli hizmet ve dürüstlük ilkesinden asla taviz vermeyecek, bu öğeleri Tosun Şirketler Grubunun değişmez prensipleri olarak daim kılacaktır.

    Hedefimiz çalışanlarımızın mutluluğunu, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini büyümemize destek alarak, birlikte çalışmaktan gurur duyacağınız bir kurum olmaktır.

Hakkımızda
Copyright © 2012 Tosun Arsa Parselasyon
+ 90 392 223 10 88     +90 392 223 15 76
Kuğulu Sok. No:27/a Gönyeli   Lefkoşa / KKTC
Designed & Powered by Ata Bilişim